Wiesz, że wymarzonym dentystą dla pacjentów jest dentysta „łagodny”?

 

Dlatego właśnie promując swój gabinet możesz mówić również o łagodnym podejściu do pacjenta. Miejscu, gdzie procedury medyczne są przeprowadzane, łagodnie i delikatnie,  w trosce o dobrostan psychofizyczny pacjenta.

 

Aby zaznaczyć obecność „Strefy łagodności” w Twoim gabinecie możesz skorzystać z następujących materiałów:

 

 • Naklejka na drzwi

  Naklejka na drzwi dostępna w dwóch rozmiarach (mała: 22×13 cm; duża: 29×18 cm). Wykonana z folii samoprzylepnej. Łatwa do zastosowania. Umieszczona na drzwiach gabinetu lub budynku informuje Twoich pacjentów o wyjątkowości miejsca, do którego właśnie przyszli.

 • Emblemat elektroniczny na stronę www

  Ten mały znaczek możesz zamieścić na swojej witrynie. Wskaże on pacjentom, iż w Twoim gabinecie mogą spodziewać się łagodnego przyjęcia.

 • Ulotka informacyjna dla pacjenta

  Dwustronna ulotka (jedna kartka) o wymiarach 11×22 cm. Możesz poinformować pacjentów o stosowanej w Twoim gabinecie technologii znieczuleń komputerowych.

 • gadz

 • Zestaw materiałów dla dzieci –
  Wandzia i Wandi

  Zestaw naklejek oraz zupełną nowość w branży – kartonik z bajką (na aversie kartonika) i figurką do samodzielnego wycinania i sklejania (na reversie kartonika). Zabawne postaci mogą towarzyszyć Twoim małym pacjentom nie tylko w formie naklejek. Po przyjściu do domu dzieci mogą wspólnie z rodzicami wrócić jeszcze na chwilę do „Krainy łagodności” – czytając krótką historyjkę o bohaterach z naklejek i samodzielnie tworząc papierowego Wandzię lub Wandiego.

miniatura_player

Jak i gdzie możesz zamówić materiały?

Klienci, którzy kupują od nas produkty marki Wand mogą od nas otrzymać wszystkie opisane materiały bezpłatnie. Materiały standardowo wysyłamy przy okazji wysyłki końcówek roboczych (wenflonów).

Aby ustalić szczegóły wysyłki (termin, zawartość, ilość) prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta