Referencje

87 %
naszych klientów zdecydowało o stosowaniu
technologii Wand po rekomendacji od innych
lekarzy
stomatologów

“Dla nas ważna jest skuteczność i przewidywalność podawania znieczulenia, a także bezbolesność dla pacjenta. Poza tym, w znieczuleniach Wand podoba mi się łatwość obsługi” pokaż więcej “”

Lek. stom. Przemysław Stankowski współwłaściciel kliniki Stankowscy & Białach Stomatologia
Stankowscy & Białach Stomatologia, Poznań, ul. Pilska 15
T: (61) 653 38 02

Dla moich pacjentów najważniejszy jest sukces leczenia oraz bezbolesność wizyty i w tym właśnie pomaga nam Wand.

Tą technologią pracujemy już od 15 lat i nie pamiętam, jak się pracuje bez Wanda 😉 Nie wykonujemy zwykłych znieczuleń, w każdej sytuacji podajemy znieczulenie z użyciem Wand m.in dlatego, że dla nas ważna jest skuteczność i przewidywalność podawania znieczulenia, a także bezbolesność dla pacjenta. Poza tym, w znieczuleniach Wand podoba mi się łatwość obsługi przy pomocy sterownika nożnego oraz to, że końcówka robocza jest mała. W naszym gabinecie bardzo ważna jest sterylność narzędzi i Wand gwarantuje zachowanie tej sterylności poprzez sposób pakowania wężyków (końcówek roboczych) oraz fakt, że są to instrumenty jednorazowe. Nasi pacjenci są przyzwyczajeni do stosowania Wand rutynowo. Nowi pacjenci doceniają bezbolesność i skuteczność tego znieczulenia. Koszt znieczulenia Wand jest wliczony w cenę zabiegu i pacjent nie dopłaca ani złotówki.

“Podając znieczulenie jednorazowym wężykiem jestem pewna sterylności, a końcówka robocza jest bardzo lekka, wygodna i daje się ukryć w dłoni, co przy małych pacjentach jest bezcenne.”

pokaż więcej “”

Lek. stom. Iwona Żuławińska właścicielka Centrum Stomatologii Dentaria, członek Polskiej Akademii Stomatologii Dziecięcej oraz Stowarzyszenia Liderów Stomatologii Polskiej
Centrum Stomatologii Integralnej Dentaria
Częstochowa, ul. Stroma 12 Częstochowa, T: (34) 366 01 87, (34) 363 21 31 E: dentaria@dentaria.com.pl

Moi pacjenci i ich rodzice zawsze wybiorą najbardziej komfortowy i bezpieczny sposób znieczulenia. Sama jestem pewna, że The Wand to najlepsze rozwiązanie, dlatego nie mam innych opcji.

The Wand był w Dentarii od zawsze. Kupiłam urządzenie jako jedna z pierwszych i nigdy nie żałowałam tej decyzji. Teraz mamy kilka urządzeń i nie stosujemy innych znieczuleń zarówno u dorosłych, jak i dzieci. Ponieważ ja leczę tylko dzieci to bez The Wand nie wyobrażam sobie pracy. Urządzenie wygląda jak mały komputer i tak przedstawiane jest dzieciom bez budzenia lęku. Stosuję The Wand do wszystkich znieczuleń u dzieci, głównie znieczulam śródwięzadłowo (tak naprawdę śródkostnie z powodu miękkiej kości). Minimalizuje to uczucie odrętwienia, którego dzieci nie znają i nie lubią. Moi pacjenci i ich rodzice zawsze wybiorą najbardziej komfortowy i bezpieczny sposób znieczulenia. Sama jestem pewna, że The Wand to najlepsze rozwiązanie, dlatego nie mam innych opcji. Koszt jest sprawą drugorzędną jeśli chodzi o bezpieczeństwo i komfort psychiczny. Znieczulając pacjentów przy użyciu The Wand ja czuję się bezpieczna i pewna, że osiągnę zamierzony efekt, a pacjent, nawet ten mały, znosi podawanie znieczulenia bezstresowo. The Wand pozwala mi skupić się w czasie podawania znieczulenia wyłącznie na małym pacjencie, bo urządzenie samo mówi kiedy przestać. Nie muszę sprawdzać ilości podawanego środka, a ponieważ dzieci ruszają się podczas zabiegów, dzięki podawaniu śródkostnie nie muszę ciągle aspirować. Podając znieczulenie jednorazowym wężykiem jestem pewna sterylności, a końcówka robocza jest bardzo lekka, wygodna i daje się ukryć w dłoni, co przy małych pacjentach jest bezcenne. Zawsze najlepszy jest oryginał, pewnych cech nie da się skopiować, jak choćby ergonomicznej końcówki i zaufania do The Wand, które mam od wielu lat.

“Nie bez znaczenia jest fakt, iż wszystkie części, których dotyka lekarz w trakcie zabiegów są jednorazowe i sterylne. Ma to ogromne znaczenie przy zabiegach, które wymagają szczególnej dbałości o kontrolę zakażeń”

pokaż więcej “”

Lek.dent. Anna Cajdler i dr n.med. Marcin Cajdler właściciele gabinetu DentalInfo
Gabinet Dentalinfo. Łódź, ul. Łąkowa 3/5
T: (42) 207 21 47 E: gabinet@dentalinfo.pl

Urządzenie „The Wand STA” jest jednym z tych w naszej praktyce, bez którego nie bylibyśmy w stanie w tej chwili normalnie funkcjonować. To tak, jakby ktoś zabrał nam mikroskop lub endometr .

Trudno to sobie nawet wyobrazić. The Wand jest dla nas urządzeniem nie tylko do wykonywania znieczuleń, ale również znakomitym narzędziem marketingowym. Pacjenci, którzy poznali Wanda, nie chcą więcej klasycznych znieczuleń. Opowiadają znajomym i rodzinie o tej bezbolesnej metodzie, co sprawia że wiele osób, które bały się znieczuleń, decyduje się na zabiegi w naszej praktyce. Od czasu gdy je stosujemy znieczulenia stały się przyjemnością dla pacjentów i dla nas. Nie bez znaczenia jest fakt, iż wszystkie części, których dotyka lekarz w trakcie zabiegów są jednorazowe i sterylne. Ma to ogromne znaczenie przy zabiegach, które wymagają szczególnej dbałości o kontrolę zakażeń (implantologia, GBR, zabiegi z zakresu chirurgii periodontologicznej). Istotne jest również że Wand pozwala na wykonanie technik (P-ASA, AMSA, PDL), których nie da wykonać się bezboleśnie i bez komplikacji za pomocą klasycznych metod. Najczęściej stosujemy znieczulenie śródwięzadłowe PDL, które dzięki kontroli ciśnienia podawanego anestetyku, bardzo rzadko jest przyczyną powikłań.

“Ponieważ specjalizujemy się w leczeniu najbardziej skomplikowanych przypadków, zarówno ja, jak i moi lekarze, doceniamy wygodę, ergonomię i bezpieczeństwo pracy Wandem.”

pokaż więcej “”

Lek. stom. Urszula Kuczyńska właścicielka Stomatologii Kraina Uśmiechu, członek Stowarzyszenia Liderów Stomatologii Polskiej
Stomatologia Kraina Uśmiechu, Bydgoszcz, ul. 20.Stycznia 1920 r. 25/3
T: (52) 322 36 74, 504 199 289, E: gabinet@kraina-usmiechu.pl

Moi pacjenci cenią sobie profesjonalizm i komfort bezbolesnego leczenia.

Używam Wanda odkąd tylko jest dostępny w Polsce. Ponieważ specjalizujemy się w leczeniu najbardziej skomplikowanych przypadków, zarówno ja, jak i moi lekarze, doceniamy wygodę, ergonomię i bezpieczeństwo pracy Wandem.

W porównaniu do innych znieczuleń komputerowych Wand jest łatwiejszy w obsłudze, a co za tym idzie, skuteczniejszy i bezpieczniejszy dla pacjentów. Wand już przy pierwszym spotkaniu skradł moje serce.

pokaż więcej “”

Lek.dent. Izabela Matusz, właścicielka praktyki
Prywatny Gabinet Stomatologiczny Izabela Matusz, Katowice Giszowiec, ul. Kolista 27/2
T: (32) 256 73 58, 601 420 327

W moim gabinecie są przestrzegane najwyższe  standardy dotyczące zarówno higieny jak i sterylności wszelkich narzędzi. Dlatego używanie jednorazowych, sterylnych końcówek Wand przeznaczonych dla jednego pacjenta do jednego zabiegu wpisuje się idealnie w procedury sanitarne.

W moim gabinecie ważna jest atmosfera, gdzie przyjaźnie nastawiony personel rozładowuje naturalne napięcia. Wiem, że moi pacjenci cenią profesjonalizm, oraz- co chyba najistotniejsze – brak bólu w trakcie wizyty i w trakcie całego zabiegu. Do gabinetu gdzie nie boli chętnie się wraca. Dla mnie najważniejsze jest przede wszystkim bezpieczeństwo pacjenta, jego komfort i dobre samopoczucie, gwarancja sterylności i to, że znieczulenie zawsze zadziała. Wówczas mogę wykonać zabieg bez stresu u pacjenta.

Zarówno dla mnie jak i dla pacjentów gwarancja sterylności narzędzi ma nadrzędne znaczenie. Technologii Wand używam do wszystkich zabiegów, które wykonuję ze znieczuleniem. Do ekstracji używam wyłącznie Wanda, Wand używam również w leczeniu endodontycznym, aż do leczenie zachowawczego. W porównaniu do innych znieczuleń komputerowych Wand jest łatwiejszy w obsłudze, a co za tym idzie, skuteczniejszy i bezpieczniejszy dla pacjentów. Wand już przy pierwszym spotkaniu skradł moje serce. Ma same zalety! Sterylne końcówki , możliwość wykonania znieczulenia w każdej technice i najfajniejsze – znieczulam tylko pojedyncze zęby, aby pacjenci nie odczuwali bólu w trakcie zabiegu i dyskomfortu odrętwienia po zabiegu. Używam również  mniejszej ilości środka znieczulającego. Widzę, że pacjenci zwracają uwagę na sposób znieczulenia. Bardzo często podkreślają, że są zadowoleni, że nie mają odrętwiałej twarzy a zabieg był bezbolesny. Znaczący dla pacjentów z dentofobią i dla dzieci jest wygląd końcówki Wanda, która nie przypomina strzykawki oraz przede wszystkim to, że samo podanie znieczulenia jest bezbolesne. Jeśli chodzi o koszt to jest on skalkulowany na takim poziomie, żeby  zachęcić każdego do wypróbowanie tej technologii. Wand na pewno przyciąga pacjentów, którzy słyszeli o tym znieczuleniu. Stanowi ciekawostkę, która przyciąga tych, którzy się z nim jeszcze nie zetknęli. Często opowiadam
pacjentom jak Wand działa, a potem wykonuje im znieczulenie na potwierdzenie mych słów.

Technologia Wand daje zarówno nam – lekarzom – jak i pacjentom komfort w wykonywaniu znieczulenia.

pokaż więcej “”

Lekarze z Kliniki Stomatologicznej Hollywood Smile
Klinika Stomatologiczna Hollywood Smile, Pabianice, ul. Warszawska 8 Pabianice
T: (42) 227 02 05, E: gabinet@hollywoodsmile.com.pl

W naszej praktyce priorytetem jest komfort i bezpieczeństwo pacjenta, czystość, sterylność narzędzi i dobra  współpraca pomiędzy lekarzem i asystą.

Technologia Wand daje zarówno nam – lekarzom – jak i pacjentom komfort w wykonywaniu znieczulenia.  Szczególnym wskazaniem do wykonania znieczuleń tą technologią są znieczulenia śródwięzadłowe, które u nas zawsze są wykonywane przy pomocy Wand.
Pacjenci, u których stosujemy Wand w znieczuleniach śródwięzadłowych zwracają uwagę na większy komfort  podawania znieczulenia w porównaniu do metod tradycyjnych, które stosowaliśmy wcześniej. W znieczuleniach  śródwięzadłowych wykonywanych Wandem ważne jest dla nas bezpieczeństwo przy wykonywaniu tego znieczulenia.
W naszej praktyce priorytetem jest komfort i bezpieczeństwo pacjenta, czystość, sterylność narzędzi i dobra  współpraca pomiędzy lekarzem i asystą. W wykonywanych przez nas znieczuleniach liczą się komfort pacjenta,  bezpieczeństwo i minimalizowanie powikłań. Cenimy sobie także wygodę pracy z technologią Wand. Warto też  wspomnieć, iż Wand umożliwia nam promocję naszego gabinetu.