Tniemy ceny – sierpień 2017

  1. Tniemy ceny

Jeśli rozważasz inwestycję w system znieczuleń Wand to właśnie teraz pojawiła się świetna okazja. Od 1.08. cena urządzenia Wand STA jest niższa o 1 000 zł.

Od sierpnia urządzenie Wand STA możesz kupić za  16 580  15 580 złotych.

Dodatkowo spadły również ceny jednorazowych końcówek roboczych. Opakowanie ( 50 szt) końcówek do Wand STA kosztuje 780  720 zł.

Jeśli nie chcesz ponosić jednorazowych kosztów zakupu urządzenia to mamy dla Ciebie DOBRĄ UMOWĘ. Rozliczenia związane z realizacją DOBREJ UMOWY  w sierpniu są wyjątkowo korzystne.  Miesięczna rata za korzystanie z urządzenia oraz końcówek roboczych końcówki robocze wynosi od  1 080  1 050 zł

DOBRA UMOWA umożliwia Ci korzystanie z urządzenia The Wand STA w Twojej praktyce  bez ponoszenia jednorazowych kosztów zakupu urządzenia.

  • Po podpisaniu DOBREJ UMOWY  możesz przez 24 msc-e korzystać  z urządzenia The Wand STA. Wnosisz jedynie jednorazową opłatę wstępną  za udostępnienie urządzenia, w wysokości 10, 20 lub 30 zł brutto.
  • W ramach DOBREJ UMOWY, przez 24  kolejne miesiące, zobowiązujesz się do comiesięcznego zakupu określonej ilości końcówek roboczych. W zależności od wariantu UMOWY może to być 50 lub 100 lub 150 szt. końcówek.
  • Po zakończeniu trwania UMOWY zwracasz urządzenie, które użytkowałeś  lub gdybyś zapragnął je zatrzymać możesz zdecydować się  na jego wykup za 20 zł brutto.

Więcej szczegółów na ten temat znajdziesz  na stronie firmy FM Dental

Gorąco polecamy Ci inne promocje i programy współpracy. Informacje znajdziesz w Bonusowni FM Dental

Podane ceny obowiązują do końca sierpnia 2017. Po tym terminie ceny mogą ulec zmianie.

Nie wiesz na co się zdecydować?

Napisz lub zadzwoń do nas. Z przyjemnością doradzimy.

E: sprzedaz@fmdental.pl

T: 12 423 49 20